خرید سرور اختصاصی

دریاسرور ارائه دهنده خدمات سرور اختصاصی و کولوکیشن در آسیا ، اروپا و آمریکا با همکاری شماری از دیتاسنتر های نامدار و معتبر
سرور اختصاصی چیست و چرا؟ از مزایای خرید سرور اختصاصی بیشتر بدانید.

چرا خرید سرور اختصاصی ؟!

سخت افزار اختصاصی
پورت اختصاصی
انعطاف پذیر
امنیت بالا

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی ، یک سرویس کارآمد برای توسعه دهندگان و کسب و کار هایی در ابعاد بزرگ و پرترافیک می باشد، در واقع یک سرور با منابع کاملا اختصاصی ( مانند ماژول های سخت افزاری و پورت شبکه ) می باشد که انحصارا برای یک نفر است. با توجه به شرایط نگهداری و امنیت بسیار بالا، خرید سرور اختصاصی به ارگان ها و مراکز سازمانی هم توصیه می شود.
server-management

دیتاسنتر چیست ؟

دیتاسنتر، مکانی با امکانات زیرساختی و ارتباطی برای نگهداری سرور اختصاصی (Dedicated Server) می باشد.
ما در دریاسرور از طریق همکاری با دیتاسنتر های نامدار ایرانی و خارجی به همراه رعایت استاندارد های مورد نیاز و استفاده از تحهیزات کاملا بروز؛ توانسته ایم علاوه بر ارائه سرور اختصاصی بسیار با کیفیت با آپتایم بیش از 99 درصد، فاکتور های دیگری همچون قیمت مقرون بصرفه، امنیت داده و پشتیبانی کم نظیر را نیز به کاربران ارائه دهیم.
کشور ها و دیتاسنتر های قابل ارائه

موقعیت مکانی سرور های اختصاصی

کانادا
انگلیس
هلند
آلمان
فرانسه
ایران
ZARE , Hetzner , Hostsailor , Wordlstream , OVH , ParsOnline , AsiaTech

انتخاب کردید؟

همین امروز خرید سرور اختصاصی خود را انجام دهید

کسب و کارتان درحال رشد است؟نیاز به منابع زیاد ندارید؟نیاز به پرداخت هزینه کمتری دارید؟

خرید VPS

تفاوت های سرور مجازی و سرور اختصاصی؟

سرور مجازی ، بسیاری از نیاز های کسب و کار ها در ابعاد مختلف را با هزینه کمتری برطرف میکنند، برای عمومی از کسب و کار ها و نیاز های کاربران که به منابع بالا مانند سرور اختصاصی نیازی ندارند ما خرید سرور مجازی یا VPS را پیشنهاد میکنیم

سوالات متداول

دریاسرور، انتخاب مطمئن شما برای گسترش کسب و کار شما

چرا خرید سرور اختصاصی؟

سرور های اختصاصی دارای انعطاف پذیری بسیار بالا، امنیت بسیار بالا و منابع کاملا اختصاصی می باشند، که مناسب ترین گزینه برای ارتقای بستر کسب و کار شماست.

چرا خرید سرور اختصاصی خارج؟

اگر به پهنای باند نامحدود و دسترسی اینترنت بدون محدودیت ، همچنین سرعت اتصال بالا از ایران و خارج نیاز دارید سرور اختصاصی خارج مناسب است.

چرا خرید سرور اختصاصی ایران؟

استفاده از سرور اختصاصی ایران باعث افزایش سرعت دسترسی اطلاعات به همراهبا پینگ تایم بسیار پایین برای کاربران ایرانی می شود، مناسب برای انواع وبسایت ها ، نرم افزار ها و گیم سرور ها می باشند

چرا دریاسرور را انتخاب کنیم؟

دریاسرور همواره پیشرو در ارائه خدمات تحت وب و شبکه بوده، علاوه بر ارائه قیمت های رقابتی و ارائه خدمات متنوع از دیتاسنتر های معتبر؛ پشتیبانی فنی 24 ساعته مؤثر و استفاده از سخت افزار و تجهیزات کاملا بروز تضمین کننده کیفیت ما می باشد.

مشکلی در انتخاب دارید؟

با ما در ارتباط باشید، سوال ها و مشکلات خود را با ما درمیان بگذارید و مشاوره رایگان دریافت کنید